skibus

SKIBUSSI AIKATAULU / SKI BUS TIMETABLE

20.11.2020- 02.05.2021

24.-25.12.2020 POIKKEUS AIKATAULU

9:00 - 11:55

9:00 IVALO BUS STATION

9:30 HOLIDAY CLUB

9:35 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

9:35 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

X suopunki tie / suopunki road

9:45 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

9:50 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

9:50 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

9:55 HOLIDAY CLUB

9:55 KUUKKELI SHOPPING CENTRE

X LAANILANTIE LAANIPALONTIE

10:00 SAVOTTAKAHVILA, LAANILA

10:05 KAKSLAUTTANEN EAST VILLAGE

x TIEVATUVAN TIENHAARA

10:20 KIILOPÄÄ/ FELL CENTRE

10:25 KAKSLAUTTANEN EAST VILLAGE

10:30 SAVOTTAKAHVILA, LAANILA

X  LAANILANTIE LAANIPALONTIE ROAD

10:35 HOLIDAY CLUB

10:40 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

10:40 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

10:45 NORTHERN LIGHTS VILLAGE

X SUOPUNKITIE /ROAD

10:55 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

10:55 NORTHERN LIGHTS VILLAGE

11:00 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

11:00 SANTAS HOTEL TUNTURIHOLIDAY CLUB

11:05 HOLIDAY CLUB

11:05 KUUKKELI

11:15 KAUNISPÄÄ HUIPPU

11:20 HOLIDAY CLUB

11:25 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

11:25 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

11:30 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

11:35 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

11:35 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

11:40 HOLIDAY CLUB

11:40 KUUKKELI

11:45 KAUNISPÄÄN HUIPPU

11:50 HOLIDAY CLUB

11:25 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

11:55 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

 

12:00 - 15:00

12:00 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT (Lunch break)

13:00 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

13:05 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

13:05 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

13:10 HOLIDAY CLUB

13:10 KUUKKELI

13:20 KAUNISPÄÄN HUIPPU

13:30 HOLIDAY CLUB

13:35 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACS

13:35 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

13:45 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

13:45 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

13:50 HOLIDAY CLUB

13:50 KUUKKELI

x LAANILANTIE LAANIPALONTIE

14:00 SAVOTTAKAHVILA, LAANILA E4 TIE

14:10 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

14:10 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

14:15 HOLIDAY CLUB

14:15 KUUKKELI

14:20 KAUNISPÄÄN HUIPPU

14:30 HOLIDAY CLUB

14:35 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

14:35 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

14:40 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

14:45 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

14:45 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

14:50 HOLIDAY CLUB

14:55 NORTHERN LIGHTS VILLAGE

15:00 KAUNISPÄÄN HUIPPU

15:00 - 18:00

15.20 KAUNISPÄÄN HUIPPU

15:25 HOLIDAY CLUB

15:30 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

15:30 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

15:35 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

15:40 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

15:40 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

15:50 HOLIDAY CLUB

15:50 KUUKKELI

15:55 KAUNISPÄÄN HUIPPU

16:00 HOLIDAY CLUB

16:05 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

16:05 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

16:10 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

16:15 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

16:15 SANTAS HOTEL TUNTURI

16:20 HOLIDAY CLUB

16:20 KUUKKELI SHOPPING CENTRE

x LAANIPALONTIE LAANILANTIE

16:25 SAVOTTAKAHVILA, LAANILA

16:30 KAKSLAUTTANEN EAST VILLAGE

X TIEVATUVAN TIENHAARA

16:40 KIILOPÄÄ / FELL CENTRE

16:45 KAKSLAUTTANEN

16:50 SAVOTTAKAHVILA, LAANILA

x LAANILANTIE LAANIPALONTIE

17:00 HOLIDAY CLUB

17:05 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

17:05 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

17:10 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

X SUOPUNKITIE

17:20 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

17:20 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

17:25 HOLIDAY CLUB

17:25 KUUKKELI

17:55 IVALO BUS STATION

X= Pysähtyy tarvittaessa / Stops if required

 

Kaikki oikeudet muutoksiin pidätetään. All rights reserved.

Päivälippu välillä Saariselkä-Kiilopää-Laskettelukeskus 5 €.
Day ticket between Saariselkä-Kiilopää-Ski Centre 5 €.