skibus

SKI BUS AIKATAULU / SKI BUSTIMETABLE

22.11.2019- 03.05.2020

24.-25.12.2019 POIKKEUS AIKATAULU

9:00 - 12:30

9:00 IVALO BUS STATION

9:30 HOLIDAY CLUB

9:35 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

9:35 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

X suopunki tie / suopunki road

9:45 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

9:50 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

9:50 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

9:55 HOLIDAY CLUB

9:55 KUUKKELI SHOPPING CENTRE

X LAANILANTIE LAANIPALONTIE

10:00 SAVOTTAKAHVILA, LAANILA

10:05 KAKSLAUTTANEN EAST VILLAGE

x TIEVATUVAN TIENHAARA

10:20 KIILOPÄÄ/ FELL CENTRE

10:25 KAKSLAUTTANEN EAST VILLAGE

10:30 SAVOTTAKAHVILA, LAANILA

X  LAANILANTIE LAANIPALONTIE ROAD

10:35 HOLIDAY CLUB

10:40 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

10:40 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

10:50 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

10:55 NORTHERN LIGHTS VILLAGE

11:10 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

11:10 SANTAS HOTEL TUNTURIHOLIDAY CLUB

11:15 HOLIDAY CLUB

11:15 KUUKKELI

11:25 KAUNISPÄÄ HUIPPU

11:35 HOLIDAY CLUB

11:40 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

11:40 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

11:50 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

11:55 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

11:55 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

12:00 HOLIDAY CLUB

12:00 KUUKKELI

12:05 KAUNISPÄÄN HUIPPU

12:10 HOLIDAY CLUB

12:15 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

12:15 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

 

12:30 - 15:00

12:20 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT (Lunch break)

13:10 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

13:15 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

13:15 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

13:20 HOLIDAY CLUB

13:20 KUUKKELI

13:25 KAUNISPÄÄN HUIPPU

13:35 HOLIDAY CLUB

13:40 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACS

13:40 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

13:45 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

13:50 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

13:50 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

13:55 HOLIDAY CLUB

13:55 KUUKKELI

x LAANILANTIE LAANIPALONTIE

14:10 SAVOTTAKAHVILA, LAANILA

14:20 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

14:20 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

14:25 HOLIDAY CLUB

14:25 KUUKKELI

14:30 KAUNISPÄÄN HUIPPU

14:40 HOLIDAY CLUB

14:45 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

14:45 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

14:50 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

14:55 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

14:55 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

15:00 HOLIDAY CLUB

15:05 NORTHERN LIGHTS VILLAGE

15:15 KAUNISPÄÄN HUIPPU

15:00 - 18:00

15.30 KAUNISPÄÄN HUIPPU

15:35 HOLIDAY CLUB

15:40 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

15:40 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

15:45 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

15:50 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

15:50 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

15:55 HOLIDAY CLUB

15:55 KUUKKELI

16:00 KAUNISPÄÄN HUIPPU

16:05 HOLIDAY CLUB

16:10 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

16:10 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

16:15 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

16:20 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

16:20 SANTAS HOTEL TUNTURI

16:25 HOLIDAY CLUB

16:25 KUUKKELI SHOPPING CENTRE

x LAANIPALONTIE LAANILANTIE

16:30 SAVOTTAKAHVILA, LAANILA

16:35 KAKSLAUTTANEN EAST VILLAGE

X TIEVATUVAN TIENHAARA

16:45 KIILOPÄÄ / FELL CENTRE

16:50 KAKSLAUTTANEN

16:55 SAVOTTAKAHVILA, LAANILA

x LAANILANTIE LAANIPALONTIE

17:05HOLIDAY CLUB

17:10 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

17:10 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

17:15 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

X SUOPUNKITIE

17:25 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

17:25 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

17:30 HOLIDAY CLUB

17:30 KUUKKELI

17:55 IVALO BUS STATION

X= Pysähtyy tarvittaessa / Stops if required

 

Kaikki oikeudet muutoksiin pidätetään. All rights reserved.

Päivälippu välillä Saariselkä-Kiilopää-Laskettelukeskus 5 €.
Day ticket between Saariselkä-Kiilopää-Ski Centre 5 €.