skibus

SKI BUS AIKATAULU / SKI BUSTIMETABLE

23.11.2018- 01.05.2019

24.-25.12.2018 POIKKEUS AIKATAULU

9:00 - 12:30

9:00 IVALO BUS STATION

x SIULA SHOPPING CENTRE

9:35 HOLIDAY CLUB

9:40 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

9:40 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

9:45 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

9:50 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

9:50 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

10.00 HOLIDAY CLUB

x KUUKKELI SHOPPING CENTRE

10:05 SAVOTTAKAHVILA, LAANILA

10:10 KAKSLAUTTANEN

10:25 KIILOPÄÄ/ FELL CENTRE

10:30 KAKSLAUTTANEN

10:35 SAVOTTAKAHVILA, LAANILA

X LAANIPALONTIE ROAD

10:45 HOLIDAY CLUB

10:50 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

10:50 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

11:05 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

11:10 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

11:10 SANTAS HOTEL TUNTURIHOLIDAY CLUB

11:15 HOLIDAY CLUB

X KUUKKELI AND SIULA SHOPPING CENTRES

11:25 KAUNISPÄÄ HUIPPU

11:35 HOLIDAY CLUB

11:40 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

11:40 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

11:55 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

12:00 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

12:00 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

12:05 HOLIDAY CLUB

X KUUKKELI AND SIULA SHOPPING CENTRES

12:10 KAUNISPÄÄN HUIPPU

X SIULA SHOPPING CENTRE

12:15 HOLIDAY CLUB

12:20 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

12:20 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

 

12:30 - 15:00

12:25 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT (Lunch break)

13:20 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

13:25 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

13:25 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

13:30 HOLIDAY CLUB

X KUUKKELI AND SIULA SHOPPING CENTRES

13:35 KAUNISPÄÄN HUIPPU

X KUUKKELI AND SIULA SHOPPING CENTRES

13:40 HOLIDAY CLUB

13:45 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACS

13:45 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

13:50 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

13:55 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

13:55 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

14:00 HOLIDAY CLUB

14:10 SAVOTTAKAHVILA, LAANILA

14:20 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

14:20 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

14:25 HOLIDAY CLUB

14:30 KAUNISPÄÄN HUIPPU

X SIULA SHOPPING CENTRE

14:35 HOLIDAY CLUB

14:40 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

14:40 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

14:45 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

14:50 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

14:50 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

14:55 HOLIDAY CLUB

X KUUKKELI AND SIULA SHOPPING CENTRES

15:00 KAUNISPÄÄN HUIPPU

15:00 - 18:00

15.15 KAUNISPÄÄN HUIPPU

X SIULA AND KUUKKELI SHOPPING CENTRES

15:20 HOLIDAY CLUB

15:25 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

15:25 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

15:30 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

15:55 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

15:35 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

15:35 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

15:40 HOLIDAY CLUB

15:45 KAUNISPÄÄN HUIPPU

15:50 HOLIDAY CLUB

15:55 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

15:55 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

16:00 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

16:05 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

16:05 SANTAS HOTEL TUNTURI

16:15 HOLIDAY CLUB

X KUUKKELI SHOPPING CENTRE

16:20 SAVOTTAKAHVILA, LAANILA

16:25 KAKSLAUTTANEN

16:40 KIILOPÄÄ / FELL CENTRE

16:45 KAKSLAUTTANEN

16:50 SAVOTTAKAHVILA, LAANILA

17:00 HOLIDAY CLUB

17:05 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

17:05 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

17:10 SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

17:15 LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

17:15 SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

17:20 HOLIDAY CLUB

X KUUKKELI AND SIULA SHOPPING CENTRES

17:50 IVALO BUS STATION

X= Pysähtyy tarvittaessa / Stops if required

 

Kaikki oikeudet muutoksiin pidätetään. All rights reserved.

Päivälippu välillä Saariselkä-Kiilopää-Laskettelukeskus 5 €.
Day ticket between Saariselkä-Kiilopää-Ski Centre 5 €.